Varia 36 / 27 czerwca 2020

123. Eduard Nikonorov | Melody, 2008 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Melody, 2008 r.
123
Melody, 2008 r.

Eduard Nikonorov (1951 Baranowicze-2019 Iwano-Frankivsko)

Melody, 2008 r.

olej, tektura, 50 × 39,5 cm
sygn. p. d.
Reprodukowany w: M. Dorna, Nikonorov’s Passion, Gdańsk 2018, s. 94

Cena wylicytowana
3 800 zł