Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

34. Dzban

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiDzban
34
Dzban

Dzban

Daum Frères, Nancy, l. 90. XIX w.
szkło bezbarwne, trawione, cyzelowane, malowane złotem, okucie srebrne; dekoracja w postaci irysów; sygnatura malowana na spodzie: Daum Nancy i krzyż lotaryński; wys. 27,5 cm

Cena wylicytowana
8 000 zł