23 Aukcja Sztuki XXI wieku / 29 maja 2021

47. Dorota Kuźnik | Z cyklu „HIDDEN CHILDREN – HIDDEN MOTHERS”, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne23 Aukcja Sztuki XXI wiekuZ cyklu „HIDDEN CHILDREN – HIDDEN MOTHERS”, 2019
47
Dorota Kuźnik | Z cyklu „HIDDEN CHILDREN – HIDDEN MOTHERS”, 2019

Dorota Kuźnik (ur. 1975)

Z cyklu „HIDDEN CHILDREN – HIDDEN MOTHERS”, 2019

olej, płótno, 160 x 90 cm, sygnowany l.d.: 'D.Kuźnik' oraz opisany na odwrocie: 'Dorota Kuźnik | z cyklu "Hiden children - hidden mothers | 2019 r.'

Dorota Kuźnik
Absolwentka Wydziału Malarstwa i Rzeźby na ASP we Wrocławiu, gdzie w 2016 r. uzyskała dyplom magisterski z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof. A. Dymitrowicza i pracowni multimediów prof. W. Pukocza. Autorka wystaw indywidualnych, a także uczestniczka wystaw zbiorowych. Brała udział m.in. w Międzynarodowym Konkursie YICCA oraz w 16. Warszawskich Targach Sztuki w Arkadach Kubickiego. W 2015 została finalistką Konkursu Malarskiego „POSTAWY” na najciekawszą postawę artystyczną wśród studentów kierunku Malarstwo (ASP we Wrocławiu). Jest laureatką wyróżnienia honorowego w 27. Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych „Promocje” w Legnicy i finalistką nominowaną do nagrody w 5. Triennale Malarstwa Współczesnego „Jesienne Konfrontacje” (Rzeszów 2019) oraz finalistką III Ogólnopolskiego Konkursu Malarstwa im. Leona Wyczółkowskiego. W 2000 ukończyła Filologię Germańską na Uniwersytecie Wrocławskim.
Cena wylicytowana
4 000 zł