11. Dominik Smolik | Arcadia Missa, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Arcadia Missa, 2020
arcadia-missa-2020-dominik-smolik

Dominik Smolik

Arcadia Missa, 2020

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. i opisany na odwrocie: Dominik Smolik Arcadia Missa Akryl/płótno 80x120cm MMXX