57 Aukcja Młodej Sztuki / 12 lutego 2016

17. Dawid Figielek | Granica światów, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne57 Aukcja Młodej SztukiGranica światów, 2015
Granica światów, 2015

Dawid Figielek

Granica światów, 2015

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Timo

Cena wylicytowana
900 zł