33. Dariusz Wąsowicz | Pejzaż zimowy

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż zimowy
33
pejzaz-zimowy-dariusz-wasowicz

Dariusz Wąsowicz (1910 Warszawa - 1973)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 31 x 38 cm, sygn. p.d.: D.WĄSOWICZ

Cena wylicytowana
1 400 zł