Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

65. Dariusz Miliński | Don Kichot i Sancho Pansa, 2004 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Don Kichot i Sancho Pansa, 2004 r.
65
Don Kichot i Sancho Pansa, 2004 r. - 1Don Kichot i Sancho Pansa, 2004 r. - 2

Dariusz Miliński (ur. 1957 r.)

Don Kichot i Sancho Pansa, 2004 r.

olej, płótno, 97 x 67 cm, sygn. i dat. l.d.: D. MILIŃSKI 2014