Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

56. Danuta Westrych | Irysy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiIrysy
56
Irysy

Danuta Westrych (1955 - 2014)

Irysy

olej,płótno,80x75 cm, sygn.p.d.: Danka Westrych 85