Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

37. Czesław Wasilewski | Wyjazd na polowanie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWyjazd na polowanie
37
Wyjazd na polowanie

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Wyjazd na polowanie

olej, płótno, 47 × 65 cm
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz

Cena wylicytowana
6 000 zł