Aukcja Dzieł Sztuki / 30 listopada 2019

28. Czesław Wasilewski | Pędem! 1931 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPędem! 1931 r.
28
Pędem! 1931 r. - 1Pędem! 1931 r. - 2

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Pędem! 1931 r.

olej, płótno, 66 × 116 cm
sygn. i dat. l. d.: Cz. Wasilewski 1931/ Warszawa

Cena wylicytowana
23 000 zł