Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

132. CZAPKA POLOWA C. K. ARMII, OKRES I WOJNY ŚWIATOWEJ

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówCZAPKA POLOWA C. K. ARMII, OKRES I WOJNY ŚWIATOWEJ
132
517459czapka-polowa-c-k-armii-okres-i-wojny-swiatowej-768464

CZAPKA POLOWA C. K. ARMII, OKRES I WOJNY ŚWIATOWEJ

Czapka wykonana z sukna w kolorze szaroniebieskim, z miękkim denkiem. Nauszniki złączone dwoma szaroniebieskimi, gładkimi guzikami. Daszek z tego samego materiału. Nad klapami, z przodu, przymocowany za pomocą „wąsów” orzełek metalowy „wiedeński”, wzorowany na karpackim. Podszewki brak. Wewnątrz kartka informująca, że czapka należała do Kacpra Pochwalskiego. Liczne ślady i dziurki po molach– ubytki materiału.
stan zachowania 2+

Cena wylicytowana
4 800 zł