Aukcja Militariów / 2 kwietnia 2016

9. Charles Motte (1785-1836), Pierre Gautherot (1765-1825) | Entrevue sur le Niemen

HomeAukcje archiwalneAukcja MilitariówEntrevue sur le Niemen
Entrevue sur le Niemen

Charles Motte (1785-1836), Pierre Gautherot (1765-1825)

Entrevue sur le Niemen

Spotkanie Napoleona z cesarzem Aleksandrem I w Tylży 7 lipca 1807 roku; litografia kolorowana, papier; 35,5 x 42 cm w św. passe-partout; sygn. l. d.: Gautherot pinx oraz p. d.: Lithog: de C. Molle

Cena wylicytowana
500 zł