Varia 28 / 16 lutego 2019

82. C. A. Mann | Dirschau

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 28Dirschau
82
Dirschau

C. A. Mann (XIX w.)

Dirschau

Widok Tczewa
litografia tonowana, wym. widoku 12,5 x 20,5 cm

Cena wylicytowana
550 zł