Sztuka Świata / 3 listopada 2016

122. Budda Sakjamuni, Sino-Tybet, 18 w.

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataBudda Sakjamuni, Sino-Tybet, 18 w.
122
Budda Sakjamuni, Sino-Tybet, 18 w.

brąz złocony, blacha miedziana, wys. 33,5 cm

Ukazany na owalnym cokole, prawa dłoń w geście varada mudra, lewa spoczywa na kolanie, ubrany w mnisie szaty, twarz wyraża spokój.

Cena wylicytowana
24 000 zł