184. | Broszka, II poł. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Broszka, II poł. XX w.
184
broszka-ii-pol-xx-w

Broszka, II poł. XX w.

srebro złocone, m. 8,68 g, 25 szt. granantów