Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

50. Bronisława Rychter-Janowska | Etna

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeEtna
50
Bronisława Rychter-Janowska | Etna

Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże)

Etna

akwarela, gwasz, papier, 16,5 × 24 cm w świetle ramy
sygn: l. d.: B.RYCHTER- JANOWSKA

Cena wylicytowana
3 000 zł