Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

26. Borys Michalik | Kompozycja z wiatrakiem, 2012

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejKompozycja z wiatrakiem, 2012
26
Borys Michalik | Kompozycja z wiatrakiem, 2012Borys Michalik | Kompozycja z wiatrakiem, 2012

Borys Michalik (1969 Częstochowa-2018 tamże)

Kompozycja z wiatrakiem, 2012

olej, płótno, 50 × 70 cm, sygnowany l.d.: ‘B. Michalik 2012’

Borys Michalik
Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie (1989). Syn i uczeń malarza Mariana Michalika, kontynuujący nurt malarstwa reprezentowany przez twórczość ojca. Związany z Grupą Plastyczną "PŁAWNA 9". Prace artysty znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą.
Cena wylicytowana
6 000 zł