Aukcja Malarstwa Polskiego / 23 czerwca 2021

24. Bolesław Biegas | Grota skał, 1924 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoGrota skał, 1924 r.
grota-skal-1924-r-boleslaw-biegas-966215grota-skal-1924-r-boleslaw-biegas-1179447

Bolesław Biegas (1877 Koziczyn - 1954 Paryż)

Grota skał, 1924 r.

olej, płyta, 53 x 43 cm, sygn. p.d.: B. Biegas, na odwrocie francuskie naklejki wystawowe (?) z tytułem pracy i datą: 1924 / Grotte des roches

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Opłata droit de suite: