28. Błażej Iwanowski | Chryzantemy w japońskim wazonie, 1930 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Chryzantemy w japońskim wazonie, 1930 r.
28
Chryzantemy w japońskim wazonie, 1930 r. - 1Chryzantemy w japońskim wazonie, 1930 r. - 2

Błażej Iwanowski (1889 Jabłonna-1966 Warszawa)

Chryzantemy w japońskim wazonie, 1930 r.

olej, płótno, 98 x 73 cm, sygn. i dat. l.d.: BIwanowski / 1930