61. Bartosz Stępiński | Ściany, 2018

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Ściany, 2018
61
sciany-2018-bartosz-stepinski

Bartosz Stępiński

Ściany, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: "Ściany" 2018

Bartosz Stępiński Ur. w 1992 r. Absolwent ZSP im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie, wyróżniony przez obserwatora ASP w Katowicach za całość dyplomu. Uzykał dokument Europass potwierdzający zdobyte kwalifikacje w systemie Unii Europejskiej. Obecnie jest studentem ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na wydziale Grafiki i Malarstwa. Brał udział w wystawie zbiorowej ?Na tych samych sztalugach? w Łodzi oraz w Radomiu, a także wystawie zbiorowej w HFBK w Dreźnie w ramach wymiany międzynarodowej.
Cena wylicytowana
1 100 zł