12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerska / 25 sierpnia 2018

5. Bartek Buczek | Bez tytułu, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerskaBez tytułu, 2018
Bez tytułu, 2018

Bartek Buczek (ur. 1987)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: BUCZEK

Bartek Buczek Absolwent ASP w Katowicach. Kierunek malarstwo, z dyplomem obronionym w pracowni Andrzeja Tobisa. Ex członek grupy Ośmiornica. Bukinista. Mistrz wielkich rzeczy z małym budżetem, kocha hip hop jak własną matkę. Wystawy solowe: 2014 - Za drogie, za słabe, zbyt trudne Bunkier Sztuki, Kraków, 2013 - Czarny romantyzm - BWA Sokół, Nowy Sącz, 2013 - Czarny Charakter - Bank Pekao PROJECT ROOM / CSW Warszawa, 2011 - Panic room - CSW Kronika, Bytom; 2011 - Jaskółczy niepokój - Art Agenda Nova, Kraków.
Cena wylicytowana
4 000 zł