65 Aukcja Młodej Sztuki / 26 stycznia 2017

15. Barbara Porczyńska | Za plecami, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne65 Aukcja Młodej SztukiZa plecami, 2013
Za plecami, 2013

Barbara Porczyńska

Za plecami, 2013

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. l.g.: Szal-Porczyńska 2013 oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł