Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

157. BAGNET POLSKI WZ 28

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówBAGNET POLSKI WZ 28
157
BAGNET POLSKI WZ 28

BAGNET POLSKI WZ 28

Na jelcu numer bagnetu „9539”. Mechanizm zatrzasku sprawny. Na zewnętrznym progu sygnatura „F.B./RADOM” oraz punca „D/2” w owalu, na wewnętrznym „W.P.” pod orłem. Głownia w dobrym stanie, pochwa z powierzchowną korozją. Przy bagnecie żabka polska WZ 24.

Cena wylicytowana
1 200 zł