Varia 27 / 19 grudnia 2018

61. B. Sapierski | Mimozy

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Mimozy
61
Mimozy

B. Sapierski (I poł. XX w.)

Mimozy

pastel, papier, 63,5 x 47,5 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: B.SAPIERSKI

Cena wylicytowana
1 800 zł