Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

14. Artysta nieokreślony | Wojskowi przed karczmą

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówWojskowi przed karczmą
Artysta nieokreślony | Wojskowi przed karczmą

Artysta nieokreślony

Wojskowi przed karczmą

olej, płótno, 56 x 40,5 cm
sygn. p. d. nieczytelnie

Cena wywoławcza:
2 000 zł