Varia 34 / 15 lutego 2020

62. Artysta nieokreślony | Widok na Zamek Kronborg w Danii

HomeAukcje archiwalneVaria 34Widok na Zamek Kronborg w Danii
62
Widok na Zamek Kronborg w Danii

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

olej, płótno, 82 x 116 cm