Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

11. Artysta nieokreślony | Przed polowaniem w Żołudku

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePrzed polowaniem w Żołudku
Przed polowaniem w Żołudku

Artysta nieokreślony (1 poł. XX w.)

Przed polowaniem w Żołudku

akwarela, papier, 32 × 69 cm w świetle passe-partout
sygn. nieczytelnie i opis. p. d.: (…)/Żołudek

Cena wylicytowana
4 800 zł