Varia® 43 / 18 września 2021

16. Artysta nieokreślony | Miniatura z portretem ks. Poniatowskiego

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Miniatura z portretem ks. Poniatowskiego
Artysta nieokreślony | Miniatura z portretem ks. Poniatowskiego

Artysta nieokreślony (XIX w.)

Miniatura z portretem ks. Poniatowskiego

olej, płytka miedziana; 9,5 × 8,8 cm (owal)

Cena wylicytowana
6 300 zł