Varia (20) / 21 października 2017

5. Artysta nieokreślony | Kościół Sakramentek na Nowym Rynku w Warszawie

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria (20)Kościół Sakramentek na Nowym Rynku w Warszawie
Kościół Sakramentek na Nowym Rynku w Warszawie

Artysta nieokreślony (XVIII/XIX w.)

olej, płótno, 60 x 100 cm
opis. l. d.: Varsavia/Zamek Królewski, p. d.: INV. No 437 fam. Pankratoff