Aukcja Świąteczna / 18 grudnia 2021

1. Artysta nieokreślony | Kataryniarz

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ŚwiątecznaKataryniarz
Artysta nieokreślony | KataryniarzArtysta nieokreślony | Kataryniarz

Artysta nieokreślony (1 poł. XIX w.)

Kataryniarz

olej, deska parkietowana, 56 x 44,5 cm

Cena wylicytowana
17 000 zł