Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

21. Artur Smoła | Kora. Słodki zapach wieczoru. Czerwony, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejKora. Słodki zapach wieczoru. Czerwony, 2020
Artur Smoła | Kora. Słodki zapach wieczoru. Czerwony.

Artur Smoła

Kora. Słodki zapach wieczoru. Czerwony, 2020

olej, płótno, 65 x 45 cm (z ramą 79 x 59 cm), sygn. i dat. p.d.: Smoła 20 oraz opisany na odwrocie: Artur Smoła 2020 Kora. Słodki zapach wieczoru. Czerwony.

Cena wylicytowana
2 000 zł