79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

56. Arkadiusz Mężyński | Warszawski wieczór, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiWarszawski wieczór, 2019
56
Warszawski wieczór, 2019

Arkadiusz Mężyński (ur. 1978)

Warszawski wieczór, 2019

akryl, płótno, 60 x 81 cm, sygn. p.d.: Mężyński

Cena wylicytowana
1 200 zł