85. Anton de Brade | Samotna kobieta przed chatą

HomeAukcje archiwalneVaria 33Samotna kobieta przed chatą
85
Samotna kobieta przed chatą

Anton de Brade (1887-1973)

Samotna kobieta przed chatą

olej, płyta, 45 x 56,5 cm, sygn. p.d.: A. Brade