79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

40. Annata | Breath, 2017-2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiBreath, 2017-2019
40
Breath, 2017-2019

Annata

Breath, 2017-2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: Annata 19; na rancie: 01.2017 (dla abstrakcji)