11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

32. Anna Zalewska | Zagubiony w krzyku megafonów, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuZagubiony w krzyku megafonów, 2018
Zagubiony w krzyku megafonów, 2018

Anna Zalewska

technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Zalewska oraz opisany na odwrocie: "Zagubiony w krzyku megafonów" Anna Zalewska 2018

Cena wylicytowana
3 600 zł