75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

22. Anna Jarzymowska | Bez tytułu, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2018
Bez tytułu, 2018

Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. Na odwrocie

Cena wylicytowana
1 200 zł