80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

49. Aneta Kilińska | Akt, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiAkt, 2019
49
Akt, 2019

Aneta Kilińska

Akt, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Aneta Kilińska 19

Cena wylicytowana
2 000 zł