127. Andrzej Piwarski | Paisauees de Catalunya, 1991 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Paisauees de Catalunya, 1991 r.
127
Paisauees de Catalunya, 1991 r.

Andrzej Piwarski (ur. 1938)

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. i dat. l.d.: AJPiwarski 1991