olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn i dat. p.d.: FOLFAS 2004
Andrzej Folfas Uczęszczał do szkoły A. Kenara w Zakopanem, gdzie uczył się pod kierunkiem T. Brzozowskiego, W. Hasiora i A. Rząsy. W 1973 r. ukończył Wydział Architektury Wnętrz na ASP w Krakowie. Miał wiele wystaw indywidualnych w Krakowie oraz Niemczech i Austrii. Mieszka i pracuje w Krakowie.