71. Andre Gervais | Paryż - Notre Dame

aAukcje archiwalneVaria 33Paryż - Notre Dame
71
Paryż - Notre Dame - 1Paryż - Notre Dame - 2

Andre Gervais (II poł. XX w.)

Paryż - Notre Dame

olej, płótno, 65 x 54 cm, sygn. p.d.: A.Gervais, na odwrocie naklejka autorska