Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

70. Alfons Karpiński | Biała róża, 1920 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Biała róża, 1920 r.
70
Biała róża, 1920 r. - 1Biała róża, 1920 r. - 2

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Biała róża, 1920 r.

olej, tektura, 60 x 44 cm, sygn. i dat. l.d.: a.karpiński / 1920