olej, płótno, 55 x 68 cm, sygnowany p.d.: 'Alex | Sporski' oraz opisany na odwrocie cyrlicą
Alex Sporski W 2006 roku ukończył Uniwersytet imienia Janki Kupały na wydziale sztuk pięknych w Grodnie. Bardzo dobre przygotowanie akademickie, jak również czujne oko uznanego już mistrza – ojca Wacława Sporskiego sprawiły, że każda praca artysty to niepowtarzalny spektakl, pełen symboli, metafor i alegorii. Uczestnik wystaw na Białorusi, jak również poza jej granicami.