23 Aukcja Sztuki XXI wieku / 29 maja 2021

18. Aleksandra Staniorowska | Czas Snu, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne23 Aukcja Sztuki XXI wiekuCzas Snu, 2020
Aleksandra Staniorowska | Czas Snu, 2020

Aleksandra Staniorowska (ur. 1990)

Czas Snu, 2020

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygnowany p.d.: 'Aleksandra Staniorowska 2020' oraz opisany na odwrocie: 'ALEKSANDRA STANIOROWSKA CZAS SNU/ DREAMTIME 2020'

Aleksandra Staniorowska
Studiowała malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu, dyplom magistra obroniła w 2017 roku. Finalistka konkursów: IV Ogólnopolski Konkurs Malarski im. Leona Wyczółkowskiego (2020); 5. Triennale Polskiego Malarstwa Współczesnego „Jesienne Konfrontacje” (2019); „Promocje” 28. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych w Legnicy (2018); Nowy Obraz. Nowe Spojrzenie (2017); Osten Biennial of Drawing (2016) i innych. Laureatka konkursów: Dystans Art Competition (2020, Nagroda Wyróżnienie i II Nagroda Kolekcjonerki Renata Adamczyk) oraz 25. Wschodni Salon Sztuki (2020, Wyróżnienie Honorowe). Uczestniczka wystaw w Polsce i za granicą.
Cena wylicytowana
7 500 zł