11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

34. Aleksandra Lisowska | Xxxii/2018, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuXxxii/2018, 2018
34
Xxxii/2018, 2018 - 1Xxxii/2018, 2018 - 2

Aleksandra Lisowska (ur. 1984)

Xxxii/2018, 2018

technika mieszana, płyta, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie: ALEKSANDRA LISOWSKA | XXXII/2018 | 2018 R

Aleksandra Lisowska Studia na Wydziale Konserwacji Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2004-2012) oraz na Accademia di Belle Arti w Maceracie (Włochy). Studia w pracowni malarstwa Piotra Bogusławskiego, pracowni rysunku Mariana Nowińskiego i na Wydziale Malarstwa Marka Sapetto. Aneks do dyplomu przygotowała na Wydziale Grafiki w pracowni Piotra Smolnickiego. Brała udział w plenerach malarskich w kraju i zagranicą. Główna tematyka prac to abstrakcja i pejzaż – malarstwo materii. Wystawy indywidualne: 2016 – Hotel Bristol, Warszawa; 2016 – „Konstytucja” Wystawa w ramach „Nocy Muzeów”, Warszawa; 2016 – Dom Kultury „Kolorowa”, Warszawa; 2013 – Ośrodek Kultury Góra Kalwaria; 2011 – Galeria 3678 ZPAP, Warszawa; 2011 – Galeria „U”, Warszawa; 2007 – Galeria „Communio Graphis”, Góra Kalwaria. Udział w wystawach zbiorowych: 2016 – wystawa poplenerowa Hotel Desilva Opole; 2015 – „Struktura cienia” PROM Kultury Saska Kępa, Warszawa; 2015 – „Zaciek” ZPAP, Łódź; 2013 – „Kontestacje” Galeria Blok Warszawa; 2013 – „Burza” Galeria DAP ZPAP, Warszawa; 2013 – „Abstrakcja III” Galeria DAP ZPAP, Warszawa; 2012 – wystawa poplenerowa sekcji malarstwa OW ZPAP Bruksela; 2012 – „Młodzi sztuką” Galeria DAP II ZPAP, Warszawa; 2010 – Muzeum imienia Kazimierza Puławskiego, Warka.
Cena wylicytowana
1 700 zł