Aukcja Militariów / 2 kwietnia 2016

13. Aleksander Orłowski | Dostojnik perski, 1819 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja MilitariówDostojnik perski, 1819 r.
Dostojnik perski, 1819 r.

Aleksander Orłowski (1777 Warszawa-1832 Petersburg)

Dostojnik perski, 1819 r.

litografia, papier, 51,5 x 40,5 cm w św. passe-partout; sygn. i dat. na kamieniu l. d.: 1819/AOrłowski; grafika z cyklu Collection de Dessins Lithographies par Alexandre Orlowski, 1819 r.

Cena wylicytowana
6 000 zł