Varia® 43 / 18 września 2021

3. Aernout Smit | Holenderskie żaglowce przy duńskim nabrzeżu

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Holenderskie żaglowce przy duńskim nabrzeżu
Aernout Smit | Holenderskie żaglowce przy duńskim nabrzeżu

Aernout Smit (1641 Amsterdam-1710 tamże)

Holenderskie żaglowce przy duńskim nabrzeżu

olej, płótno dublowane, 48 × 74,5 cm

Cena wylicytowana
24 000 zł