72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

53. Adriana Sitkiewicz | Let go..., 2018

aAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiLet go..., 2018
53
Let go..., 2018

Adriana Sitkiewicz (ur. 1982)

Let go..., 2018

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Adriana Sitkiewicz Absolwentka Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (2007). Stypendystka Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie. Brała udział w rzeźbiarskich plenerach międzynarodowych, festiwalach i sympozjach, m. in. Laureatka Gdańskiego Biennale Sztuki 2010 Tożsamość miejsca, laureatka 15th Bildhauer Symposium St. Blasien – Niemcy. Nominowana do Nagrody Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury w 2010 r. Uczestniczyła w wystawach grupowych i indywidualnych w Polsce, Niemczech, Hiszpanii i Anglii.