litografia tonowana, papier, wym. arkusza 39,7 x 52,8 cm
sygn. l d.: Dessine par Ch. Giraud, p. d.: Lith par Bayot, pośrodku: PAYSANS ET JUIF DES ENVIRONS DE CRACOVIE
Praca pochodzi z dzieła ?Voyages en Scandinavie, en Laponie, etc.?, Paryż, l. 1842-1855