Varia 23 / 23 maja 2018

36. Adam Setkowicz | Trzy zaprzęgi

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 23Trzy zaprzęgi
36
Trzy zaprzęgi

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Trzy zaprzęgi

akwarela, papier, 16 x 31 cm w świetle oprawy, sygn. l.d.: A.Setkowicz

Cena wylicytowana
2 400 zł