Aukcja Dzieł Sztuki / 16 sierpnia 2014

33. Adam Setkowicz | Pogoń za lisem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPogoń za lisem
33
Pogoń za lisem

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Pogoń za lisem

olej, płótno, 52,5 × 80 cm sygn. p. d.: A. Setkowicz

Cena wylicytowana
5 000 zł